Borča - Mali Zbeg 270m2, 3 stana, 7 ari

Šifra nekretnine : 1582

Prodaja 170.000 € - Kuća
270.00 m27.00 ari10.0 SobeEG Prizemlje/II  Štampaj
Lokacija: Borča V Ulica: Ilijaška novogradnja Telefonskih linija: 1 

Kontakt: Sanja Miloševski (licenca br. 2939) 060/88-00-171
Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene.

Prelepa, kvalitetno gradjena, funkcionalna kuća od preko 270m2 ( bruto), na 7 ari placa.
Sastoji se od tri etaže ( PR +1 + PO) sa tri odvojene stambene jedinice od po 78m2, velike prostorije u kojoj se nalazi kotao za grejanje (može biti u funkciji poslovnog prostora ili garaže), jednom velikom i tri manje terase i podruma.
Kuću okružuje veliko, ravno, ogradjeno i uredjeno dvorište, prepuno zelenila i ćveća, u kome se nalazi manja zidana pomoćna prostorija.
Nalazi se na odličnoj lokaciji u planski gradjenom i uredjenom naselju Mali Zbeg, u blizini Pupinovog mosta i u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih sadržaja (tržni centar Stop Shop, Lidl, vrtić, osnovna škola, ugostiteljski objekti ...).
Celo naselje je priključeno na gradsku kanalizaciju.
Plac je uknjižen, kuća je predata za legalizaciju.
Odlična saobračajna povezanost sa ostalim delovima grada, blizina Pupinovog mosta.

Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Terasa, Dvorište, Parking (više mesta), Ostava, Pomoćni objekti
  • ENERGENT:Struja
  • INFRASTRUKTURA:Kanalizacija
  • JAVNI PREVOZ:Autobus
  • OPREMLJENOST:Sigurnosna vrata, PVC stolarija
  • PONUDA:Specijalna ponuda
  • UREĐAJI:Klima, Interfon, Internet, Kablovska TV

Opšte napomene

*

Agent: Sanja Miloševski

Agent

Detalji o agentu…
Ponuda Agenta 21

Kontakt

Loading...

Slične nekretnine

Property Image
Kuća-Prodaja

4.0 Kaluđerske Bare 96m2 + terasa 30m2, 3ara placa

10.0 | 126m2 | 3ari | 115.000 €
Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Izuzetna drvena kuća na dva nivoa, sa tri spavaće sobe, prostranim dnevnim boravkom i velikom terasom. Nalazi se u neposrednoj blizini Nacionalnog parka i Zelenih čardaka. Unutrašnjost je izrađena od belog bora, prodaje se kompletno nameštena i opremljena. Grejanje je na drva preko centralnog kamina. Postoji mogućnost kupovine i proširenja za još 1 ar placa.
Detaljnije
Property Image
Kuća-Prodaja

Pančevo 400m2 + 6ari, pr+I+ptk, lux, uknjižena

1.0 | 400m2 | 6ari | 250.000 €
Agent Slađana Dević ( licenca broj 2524 ) 060/3070-130 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. U prilici smo da Vam ponudimo kuću u Pančevu, naselje Strelište. Kuća je sama na placu, sa voćnjakom i prilazom za dva automobila, kao i garažom u sklopu kuće. Kuća je jako funkcionalna, podeljena na tri sprata, tj. tri zasebna stana od po 100m2. Prodaje se sa kompletnim nameštajem. Cena nije fiksna, svaki dogovor sa ozbiljnim kupcima. Kuća je rađena za potrebe porodice, od fasadne cigle i bloka, što predstavlja kvalitetnu gradnju. Prilaz kući je betoniran, ulica asvaltirana. Gradski vodovod.
Detaljnije
Property Image
Kuća-Prodaja

Poslovno - stambeni objekat 550m2 na 7,5 ari

10.0 | 550m2 | 7.5ari | 290.000 €
Agent Slađana Dević ( licenca broj 2524 ) 060/3070-130 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. U prilici smo da Vam predstavimo poslovno - stambeni objekat na odličnoj lokaciji u Pančevu, na putu ka Azotari, i Rafineriji, širokog Bulevara. KUĆA - poslovno-stambeni objekat, koja se sastoji od dva nivoa, opremljene za proizvodnju, stanovanje i slično. Izložbeni salon. Sveukupne površine od 550 m2. Zamišljena kao poslovno-stambeni objekat, lep prilaz do lokala. Asvalt celom dužinom objekta. Osvetljena i prometna ulica. Kuća građena od kvalitetnih materijala, laminatom i pločicama, odličnom, izolovanom fasadom, rasporedom prozora, koji obezbeđuju dovoljno svetlosti, te klima uređajima u svim prostorijama. Grejanje je sopstveno, velika kotlarnica, klima. Svi nivoi su povezani stepenicama prilagođenim, za lakše kretanje kroz nju. Asfalt je do objekta-na svom placu od 7,5 ari. Velika vrata za lakši ulaz automobila.
Detaljnije